Adler | Hand Blender | AD 4622 | Hand Blender | 200 W | Number of speeds 1 | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4622
- Saadavus: 5
-
14€
Adler | Hand Blender | AD 4622 | Hand Blender | 200 W | Number of speeds 1 | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross depth master carton | 285 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Gross width (mm) | 67 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Jääpurustamine | No |
| Kiiruste arv | 1 |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Lihtne puhastada | Yes |
| mustmetallid | 0.70 g |
| Muud funktsioonid | Convenient switch Removable stick Ergonomic handle |
| Net weight | 0.43 kg |
| Net weight master carton | 6.96 kg |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 732 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.50 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Hand Blender |
| Producer product name | AD 4622 |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Tare weight master carton | 0.475 kg |
| Toote värv | White |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 200 W |
| Volume (m3) | 0.0019028 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 1.10 g |

